Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

23 marca br. zakończyły się w naszej szkole Dni Kultury Krajów Anglojęzycznych, których głównym wydarzeniem był Finał II Wojewódzkiego Międzyprzedmiotowego Konkursu w języku angielskim. Program obfitował w wiele ciekawych propozycji, jak wyjścia do kina czy prelekcje naukowe pracowników Instytutu Anglistyki US.Gościliśmy m.in. panią Adrianę Goldman z wykładem pt.„ Anglocentrism in the minds of general public”, a pani dr Marlena Gawlik przeprowadziła wspaniałe warsztaty tańca irlandzkiego. Imprezie towarzyszyły również atrakcje wizualne i kulinarne: konkurs plastyczny - „ Irish Myths and Legends”, wystawa makiet i fotografii - „The Emerald Isle – close-up” oraz Sweet Corner, czyli kiermasz słodkich wypieków naszych uczniów.

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0668_edited.jpg

XIV LO